UUED vedajad laevaliinidel

Parvlaevapiletid ja info Rohuküla-Heltermaa ja Virtsu-Kuivastu liinile saadaval www.praamid.ee, Triigi-Sõru, Sviby-Rohuküla ja Ruhnu liinidele www.veeteed.com.Parvlaev Ionas naases neljapäeva õhtul liinile, leevendades ilmastikuolude tõttu häiritud liiklust

07.07.2016 20:59

Parvlaev Ionas on taas töökorras ning naases neljapäeva õhtul kell 20.15 Virtsu-Kuivastu liinile, leevendades seeläbi täna tugeva tuule tõttu vahepeal häiritud olnud parvlaevaühendust mandri ja Saaremaa vahel.

Tehnilise rikke tõttu liinilt eemal olnud parvlaev Ionas naases liinile neljapäeva õhtul kell 20.15 Virtsust Kuivastusse ning jätkab ülesõite.

Neljapäevane tormine ilm muutis parvlaevaühendused Virtsu-Kuivastu ja Sõru-Triigi liinidel keeruliseks, mistõttu olid väljumised tugeva tuule tõttu häiritud. Ära jäid parvlaeva Mercandia kaks õhtust ringi Virtsu-Kuivastu liinil ja parvlaeva Kõrgelaid üks ring Sõru-Triigi liinil.

Kella 20 seisuga on tuul vaibumas ning parvlaevaliiklus liinidel taastunud.

Virtsu-Kuivastu liinil sõidavad kõik kolm parvlaeva Hiiumaa, Mercandia ja Ionas.

Väinamere Liinid soovitab reisijatel enne sadamasse sõitmist vaadata operatiivinfot veebilehelt www.tuulelaevad.ee või nutirakendusest Tuulelaevad, kuhu on koondatud kõige värskem info otse sadamakassadest nii parvlaevagraafikute kui ka väljumiste osas.

Tagasi
Get Adobe Flash player